Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Bukuria & Hair & 0Warranty & Tiktok > Choppert

Choppert - Prerëse flokësh me lidhje USB

Pritini tërësisht, stilojeni dhe stiloni flokët ose mjekrën tuaj vetë me ndihmën e një prerësi profesional që redukton nevojën për vizita të vazhdueshme në parukeri.

★★★★★ ✅ 412 klientë e rekomandojnë këtë produkt ✅
🔥 Ofertë e kufizuar - kanë mbetur vetëm 16 copë
- 50%
7580Lek
3790Lek

🚚 Dërgimi postar falas 🚚

Dorëzim i shpejtë dhe i sigurt

Mënyra të sigurta të pagesës

Blerje e besueshme dhe cilësore

100% të kënaqur.

Sillni frizurën tuaj në perfeksion pa vizituar parukierin!

Rregulloni vetë flokët tuaj falë kësaj prerëse që ju lejon të bëni ato modele flokësh pak më të kërkuar.

Gjithmonë dukeni të rregullt dhe të zbukuruar

Pavarësisht nga lloji i flokëve, tani mund të rregulloni veten në shtëpi dhe të dukeni të pakrahasueshme.

Harroni vizitat e shpeshta në parukeri

Nuk duhet të paguani më për një prerje flokësh të rregullt çdo 2 javë. Me këtë prerës ju mund të frenoni flokët e trashë që rriten shpejt pa asnjë problem.

Eksperimentoni me modele të reja flokësh

Një grup zgjatimesh me gjatësi të ndryshme i jep kësaj prerëse shkathtësi dhe më shumë mundësi për të eksperimentuar me modele flokësh.

Shndërroni flokët e çrregullt në modelin e përsosur të flokëve

Pa pritur dhe caktuar një takim me një parukier, tani mund të bëni një model flokësh pa të meta në shtëpi, sa herë që ju nevojitet.

Foto e produktit në 360 °

Lehtë për t'u përdorur

Dizajni ergonomik ju lejon ta përdorni lehtësisht dhe të sigurt. Thjesht rregulloni zgjatjen dhe filloni të prisni në drejtim të kundërt të rritjes së flokëve.

Vazhdime të ndryshme

Ju merrni 4 zgjatime me gjatësi të ndryshme që të mund të stiloni lehtësisht modele flokësh të shkurtër dhe pak më të gjatë.

Tehe cilësore

Tehët e cilësisë së lartë dhe të sigurisë i japin formë flokëve tuaj me shumë saktësi dhe ju ndihmojnë të krijoni çdo stil flokësh që mund të mendoni.

Ngarkimi me USB

Mund ta ngarkoni pajisjen me një kabllo USB. Pasi të jetë ngarkuar, mund ta përdorni lirshëm prerësin pa tela dhe kabllo të bezdisshme.

Përshtypjet e klientëve të kënaqur!

Zgjidhje e shkëlqyeshme, kështu që nuk më duhet të pres një takim në parukeri. Tani mund të rregulloj qimet që dalin anash dhe t'i kem flokët gjithmonë në rregull.

Lukas - Vlorë

Kam porositur kryesisht për shkak të djalit tim që nuk dëshiron të shkojë fare në parukeri. Tani mund t'i rregulloj vetë flokët dhe ndonjëherë provojmë edhe të reja. Por prapë burri im nuk guxon, ai nuk u beson aftësive të mia parukeri :)

Desiree - Kamëz

Unë udhëtoj shumë, kështu që mund të mësohem shpejt me këtë në një hotel

Getoard - Tirana

Është i stiluar shumë bukur, përshtatet në mënyrë perfekte në dorë dhe nuk është aspak i rëndë. Unë rekomandoj blerjen.

Zygmund - Shkodër

Prerëse flokësh me lidhës USB Choppert

Prerësja e flokëve me cilësi të lartë ju lejon të bëni modele flokësh origjinale dhe të stiloni mjekrën tuaj sipas dëshirës. Isshtë zbukuruar me një trup të gdhendur në mënyrë unike dhe dizajn ergonomik.

7580Lek 3790Lek
shuma:

1x  3790Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  2,540Lek /copë

3x  2,123Lek /copë

klientët rekomandojnë!

Më shumë se 95% e klientëve e vlerësuan këtë produkt si të shkëlqyeshëm!

Mësoni më shumë rreth produktit

Numri i shtesave:

4

Madhësia e zgjatimit:

1 mm, 2 mm, 3 mm, 4 mm

Koha e karikimit:

2 orë

Lloji i energjisë:

USB

xxxxxx

Porosia

7580Lek 3790Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt