Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Ezoterike / Spiritual & Gjerdan & Stolite > Cettia
-50%

Një gjerdan hyjnor me një shenjë të zodiakut

Vlerësimi 4,7 / 5

Ndjehuni të plotësuar dhe të lumtur dhe tërhiqni para dhe energji pozitive me një gjerdan astro unik që shkëlqen si një qiell me yje gjatë natës 😍 Materiali: Aliazh zinku

6180Lek
3090Lek
+ Dërgimi postar falas + Shërbimi postar

Porosit sot, do ta merrni menjeher!

1x  3090Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  1,790Lek /copë

3x  1,357Lek /copë

Prodhimi 1
Shenja e horoskopit:
Vetëm 5 artikuj të mbetur në magazinë 71 copë të shitura në 24 orët e fundit 150 njerëz momentalisht po e shikojnë këtë produkt

Produkti nuk është i disponueshëm në treg!

Foto e produktit në 360 °

Shfaqja piktorike e funksionalitetit

1 gjerdan i hollë elegant 2 Gjysmëhëna e zbukuruar 3 Shenja e zodiakut

Të bën të ndihesh i veçantë

Ka një shkëlqim të bukur ngjyrash që bie në sy sidomos gjatë natës. Aq elegante dhe e fuqishme sa do të ndiheni gjithmonë të veçantë me të.

Ndjeni fuqinë e konstelacionit tuaj

Fuqia e plejadës suaj është energjia universale në dispozicionin tuaj. Drejtoje aty ku të duhet.

Ajo vjen me një mesazh të veçantë

Pavarësisht nëse jeni duke e blerë këtë gjerdan për veten tuaj ose për një të dashur, ka një mesazh të rëndësishëm. Na kujton se secili prej nesh ndonjëherë ka nevojë për një nxitje për të parë dritën tonë. Kjo bizhuteri vërtet e veçantë do t'ju kujtojë këtë.

 

xxxxxx

Porosia

6180Lek 3090Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt