Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Ezoterike / Spiritual > Celestial

Celestial – gjerdani unik astro

Gjerdani unik me varëse mbart pozicionin unik të yjeve të shenjës suaj të zodiakut, i cili është një pikë referimi për një jetë të lumtur.

★★★★★ ✅ 412 klientë e rekomandojnë këtë produkt ✅
🔥 Ofertë e kufizuar - kanë mbetur vetëm 16 copë
- 50%
4580Lek
2290Lek

🚚 Dërgimi postar falas 🚚

Dorëzim i shpejtë dhe i sigurt

Mënyra të sigurta të pagesës

Blerje e besueshme dhe cilësore

100% të kënaqur.

Energjizuar vetëm për ju

Gjerdan qiellor, i ndryshëm nga të tjerët, mbart një plejadë që përcakton ju dhe shenjën tuaj të zodiakut që thekson veçantinë tuaj.

Bizhuteri juaj unik

Krijon një lidhje intime me forcat pozitive dhe plejadat tuaja dhe kështu rinovon dhe harmonizon energjinë tuaj të jetës.

Bizhuteri të personalizuara me një shkëlqim magjik

Gjerdanja unike e personalizuar tregon pozicionin e pandryshuar të yjeve në kohën e lindjes tuaj. Natën ndryshon ngjyrë dhe rrezaton një shkëlqim magjik.

Bizhuteri me një kuptim të veçantë

Harrojeni të vishni bizhuteri të prodhuara në mënyrë industriale pa asnjë kuptim. Ky gjerdan mbart energjinë e shenjës tuaj që ka një kuptim të veçantë për ju.

Ai thekson veçantinë tuaj

Unike, e veçantë dhe bizhuteri me kuptim është më e bukur se bizhuteri të shtrenjta dhe jopersonale. Vishni bizhuteri që theksojnë veçantinë tuaj, sepse nuk do t`i përshtaten askujt si ju.

Foto e produktit në 360 °

Një amulet mbrojtës i fortë

Një gjerdan unik me një varëse me dy pjesë, një gjysmëhënë të zbukuruar dhe një pjatë të rrumbullakët që mban pozicionin e yjeve të shenjës suaj, është një amuletë e fortë mbrojtëse për një qëndrim pozitiv dhe të relaksuar në jetë.

Ajo sjell qetësi dhe ekuilibër

Energjia e saj pozitive do t`ju ndjekë gjithmonë dhe kudo. Do t`ju inkurajojë të ndërmerrni veprime dhe në të njëjtën kohë do t`ju sjellë një ndjenjë qetësie dhe ekuilibri.

I kthen yjet në favorin tuaj

Yjet do të jenë në favorin tuaj me këtë gjerdan dhe do të mbushin jetën tuaj me ngjarje të bukura.

Ajo garanton një jetë të përmbushur

Falë qëndrueshmërisë dhe cilësisë së tij, ju do ta vishni atë për një kohë të gjatë, kështu që jeta juaj do të jetë e mbushur me sukses dhe përparim për një kohë të gjatë!

Përshtypjet e klientëve të kënaqur!

Gjerdanët kanë mbërritur për mua dhe fëmijën tim, faleminderit nga zemra. Ata janë të bukur dhe ndjenja është e pazëvendësueshme.

Elsjana - Elbasan

Gjerdan i bukur, meqë e kam, ndihem shkëlqyeshëm. Unë jam skeptik nga rruga, por ky gjerdan më emocionoi.

Sara - Vlorë

Ajo është shumë e bukur dhe moderne. Më pëlqen të vesh bizhuteri që më bëjnë të ndihem sikur ai më ka gjetur mua, jo unë atë.

Fiona - Shkodër

Celestial - Gjerdani unik Astro

Një copë bizhuteri që bien në sy me një vendosje unike të yjeve për çdo karakter dhe tipare magjike gjatë natës.

4580Lek 2290Lek
shuma:

1x  2290Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  1,390Lek /copë

3x  1,090Lek /copë

Prodhimi 1
Shenja e horoskopit: :

klientët rekomandojnë!

Më shumë se 95% e klientëve e vlerësuan këtë produkt si të shkëlqyeshëm!

Mësoni më shumë rreth produktit

Materialet:

Metal me veshje argjendi, xhami

Përshkrimi:

Celestial është një gjerdan elegant me një varëse me dy pjesë dhe një simbol astrologjik. Ai përbëhet nga një gjysmëhënë e zbukuruar dhe xhami e lëmuar në të cilën tregohet pozicioni i yjeve.

Gjatësia e gjerdanit:

45 cm

Përmasat e varëses:

2 cm x 4 cm

Paketimi:

1 x gjerdan qiellor

xxxxxx

Porosia

4580Lek 2290Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt