Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Ezoterike / Spiritual > Celestial
-50%

Celestial - Gjerdani unik Astro

Vlerësimi 4,7 / 5

Një copë bizhuteri që bien në sy me një vendosje unike të yjeve për çdo karakter dhe tipare magjike gjatë natës.

9780Lek
4890Lek
+ Dërgimi postar falas + Shërbimi postar

Porosit sot, do ta merrni menjeher!

Shenja e horoskopit:

1x  4890Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  2,690Lek /copë

3x  1,957Lek /copë

Vetëm 5 artikuj të mbetur në magazinë 71 copë të shitura në 24 orët e fundit 150 njerëz momentalisht po e shikojnë këtë produkt

Produkti nuk është i disponueshëm në treg!

Foto e produktit në 360 °

SHKËLQIMI I YJEVE RRETH QAFËS TUAJ

Një gjerdan i bukur me dy copa, një hënë e gjelbërtuar e zbukuruar dhe një gotë e lëmuar kupolë, në të cilën shkëlqejnë yjet e shenjës suaj astrologjike.

BARTE VEÇANTINË TËNDE

Gjerdani me tematikë astrologjike ndryshe nga të tjerët. Tani mundesh që rreth qafes tëne të mbash konstelacionin i cili të karkterizon ty dhe shenjën tënde.

GJERDAN I PERSONIFIKUAR

Një copë bizhuteri unike e personalizuar tregon pozicionin e pandryshuar të yjeve në kohën e lindjes tuaj. Natën ajo ndryshon ngjyrën në jeshile magjike fluoreshente.

LËSHON DRITËN MISTIKE TË YJEVE

Një gjerdan i pazakontë me një varëse zbukuruese që rrezaton dritën mistike të yjeve të gjallë të një universi të pafund.

TREGUESI I DUKSHËM I FUNKSIONALITETIT

1. Gjysmëhëna e zbukuruar 2. Xhami i lëmuar me pozicionin e ilustruar të yjeve 3. Zinxhir i hollë dhe elegant

 

xxxxxx

Porosia

9780Lek 4890Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt