Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Shëndeti & Fitnes & Jasht/natyre > CargoX

Qanta qudiberese për bicikletën CargoX

Përdorëshme, rezistente ndaj ujit dhe multifunksionale

7180 Lek
3590 Lek

PAGUANI PAS PRANIMIT

Dërgimi postar falas

Blerje plotësisht e sigurt me mundësinë e kthimit të parave

Paketoni gjithçka që ju nevojitet dhe filloni udhëtimet e gjata të biçikletave

Ideale për ruajtjen e gjërave tuaja të çmuara dhe të dobishme ndërsa akoma keni qasje në telefonin tuaj celular. Projektuar për telefona celularë me madhësi të ekranit deri në 14.5 cm - pothuajse të gjithë iPhone dhe smartphone.

POLYESTRI I UJIT

Baganta CargoX karakterizohet nga poliester me cilësi të lartë dhe instalim i lehtë me një qëndrim të fortë në devijim. E përkryer për ruajtjen e syzeve të diellit, kuletat, ëmbëlsirat e preferuara, dorezat e makinës dhe të ngjashme.

KYQESI PER DEGJIMIN E MUZIKES

Qanta i mahnitshëm i biçikletave CargoX ka një fole për kufje dhe shtrirje audio, kështu që është i përshtatshëm për të dëgjuar muzikën tuaj të preferuar gjatë udhëtimeve të gjata me biçikletë.

FOLI PVC TRANSPARENTE

Mbi kapakun e çantës ka një petë transparente të ndjeshme ndaj prekjes, nën të cilën mund të vendosni telefonin celular, ta rregulloni atë me kasetë velkro vetë ngjitëse dhe të keni akses të lehtë në të gjitha funksionet.

PATENTA E DYFISHT MBYLLESE

Gjërat tuaja janë të sigurta nga dëbimi! Kapaku i çantës CargoX mbyllet me një zinxhir të dyfishtë në formë U dhe parandalon që gjërat të bien. Në fund të çantës është një pjesë lëkure kundër rrëshqitjes.

Nuk ka renie nga bicikleta – në bicikletën qëndroni ju dhe qanta!

Pamje jashtëzakonisht moderne e çantës CargoX me zhbirim të lehtë. Është e sigurt për t`u përdorur gjatë ngasjes dhe e përshtatshme për një shumëllojshmëri të biçikletave - trajtojeni kafshën tuaj me një çantë si kjo!

NUK KA NDALJE TË BICIKLETËS

Ju nuk keni pse të ndaloni të hiqni gjërat që keni ruajtur në çantën tuaj, por thjesht zhbllokoni atë ndërsa ngasni biçikletën tuaj dhe merrni atë që ju nevojitet.

QASJE E THJESHT NE TELEFON MOBIL

Ju do të jeni në gjendje të luani muzikë, të merrni thirrje, të shikoni foto ose të ndiqni navigimin në celularin tuaj ndërsa drejtoni biçikletën tuaj - pa e marrë telefonin tuaj celular nga çanta juaj!

BASHKUDHETARI JUAJ SHTESË

Rasti i mahnitshëm i biçikletave CargoX do të jetë shoqëruesi juaj në të gjitha kushtet e motit dhe kudo që të shkoni. Është i përshtatshëm për mot të thatë, por edhe për vozitje në shi, gjë që shijohet veçanërisht nga aventurierët.

Foto e produktit në 360 °

Qanta qudiberese për bicikletën CargoX

Vetëm 5 artikuj të mbetur në magazinë 71 copë të shitura në 24 orët e fundit 150 njerëz momentalisht po e shikojnë këtë produkt

Qantai biçikletës CargoX është i mahnitshëm sepse ruan të gjitha gjërat tuaja në të njëjtën kohë, ju lejon të hyni në celularin tuaj pa e marrë atë nga çanta juaj, të dëgjoni muzikë ndërsa jeni duke hipur dhe i mban gjërat të thata ndërsa ngasni biçikletën tuaj në shi.

Produkti nuk është i disponueshëm në treg!
Vlerësimi 4,7 / 5
shuma:

1x  3590Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  2,290Lek /copë

3x  1,857Lek /copë

7180Lek
3590Lek
Dërgimi postar falas

Specifikimet teknike:

Përshkrimi:

CargoX qanta - një qantë biçikletë shumë praktike dhe e papërshkueshme nga uji që të gjithë do të pëlqejnë! Karakterizohet nga një kapacitet i madh dhe dizajn modern.

Materiali:

poliester i papërshkueshëm nga uji + PVC + mbushje trupi qese pambuku.

Dimensionet:

21 cm x 8,9 cm x 8,9 cm

Ngjyra:

Zezë

Paketimi:

Në paketim vjen 1 c qanta per bicikletën.

Përdorimi:

Përdoret për të ruajtur gjëra të tilla si syze dielli, dosje, doreza për biçikleta, kuleta, karamele, snacks, telefona celularë me madhësi të ekranit deri në 14.5 cm. Ideale për të dëgjuar muzikë, duke përdorur navigimin, për të marrë telefonata dhe të ngjashme.

Si të përdorni:

Bashkangjitni qantën CargoX në biçikletë me tre shirita dhe sigurojeni që të mos bjerë. Vendosni të gjitha gjërat e nevojshme dhe të dobishme në të, dhe pastaj vazhdoni me udhëtime të gjata me biçikletë.

100% blerje pa rrezik

Mund të na e ktheni produktin dhe do ju kthejmë paratë tuaja, pa pyetje shtesë.

xxxxxx

Porosia

7180Lek 3590Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt