Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Hair & Paruke > Capelnino
-50%

Capelnino – Topuz për flokë

Vlerësimi 4,7 / 5

Arritni një model flokësh perfekt në asnjë kohë për çdo rast! Merrni një volum të menjëhershëm me pamje natyrale, pa shkuar te parukierja apo pa kaluar orë të tëra para pasqyrës. Materiali: Fibra sintetike rezistente ndaj nxehtësisë

5980Lek
2990Lek
+ Dërgimi postar falas + Shërbimi postar

Porosit sot, do ta merrni menjeher!

1x  2990Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  1,790Lek /copë

3x  1,390Lek /copë

Prodhimi 1
Ngjyra: :
Vetëm 5 artikuj të mbetur në magazinë 71 copë të shitura në 24 orët e fundit 150 njerëz momentalisht po e shikojnë këtë produkt

Produkti nuk është i disponueshëm në treg!

Foto e produktit në 360 °

Ndryshoni pamjen tuaj në dy sekonda

Përdoreni sa herë që keni nevojë për të bërë përshtypje ose për t'u dukur mirë - mbrëmjen e maturës, dasmën, punën ose shkollën! Thjesht mblidhni flokët dhe lidhini me këtë aksesor flokësh elastik dhe të rregullueshëm.

Flokë më të trashë dhe pamje natyrale

Pesha e topuzit të flokëve 50-55 gram, e shoqëruar me cilësi të lartë sintetike të flokëve, siguron pamje dhe butësi natyrale. Do t'i bëjë flokët të duken të shijshëm, më të plotë dhe të rregulluar.

Pa ngatërrim apo dëmtim të flokëve

Shtrihet dhe përshtatet lehtësisht me çdo lloj floku, pa dëmtuar as flokët më të hollë. Zgjidhni ngjyrën tuaj, lidhni atë dhe bëhuni gati të merrni shumë komplimente për pamjen tuaj.

E mirëmbajtur lehtësisht

Ndryshe nga shumë aksesorë dhe paruke flokësh, kjo mund të lahet! Thjesht futeni në pak ujë dhe lajeni me një shampo të butë. Lëreni të thahet natyrshëm, krehni lehtë dhe përdorni përsëri.

xxxxxx

Porosia

5980Lek 2990Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt