Më e mira E renditura e para Shitesit me te mire
dokishop.al > Bukuria > Brashy - Produkt revolucionar në ofertë

Vetëm edhe 5 artikuj në rezerva

71 copë të shitura në 24 orët e fundit

150 njerëz momentalisht po e shikojnë këtë produkt

2 në 1 furqa për kujdesin e fytyrës - Brashy

Përmirësoni rutinën tuaj të pastrimit të fytyrës me furçën tonë profesionale të dyanshme që pastron dhe masazhon butësisht lëkurën. Materialet: ABS + silikoni + fibrat sintetike
Produkti nukështë në dispozicion në treg!
Vlerësimi 4,7 / 5
1x 3190Lek
Zgjedhjet më të mira 2x 4790Lek
3x 5390Lek

6380Lek 3190Lek

Dorëzim i shpejtë dhe i sigurt

LËKURA E BUTË NË PREKJE

Një furçë e krijuar posaçërisht e bërë nga shpohet me butë dhe fleksibël heq me sukses dhe tërësisht përbërjen dhe pastron poret, duke e bërë lëkurën të butë në prekje.

LARGON STACIONET E VDEKURA TË LËKURËS

Furça profesionale e fytyrës në anën e pasme ka një shtojcë silikoni që heq qelizat e vdekura të lëkurës. Përdoret gjithashtu për të masazhuar fytyrën përpara se të aplikoni hidratues.

ERGONOMITIKISHT E QËNDRUESHME

Furça novatore ka një dorezë ergonomike për trajtim të rehatshëm dhe më të lehtë gjatë lëkurës së fytyrës.

TREGUESI I DUKSHËM I FUNKSIONALITETIT

1. Brinjë silikoni për masazh të fytyrës 2. Fijet e buta për pastrimin e fytyrës

Shtoni në shportë

Al-Online Shpk d.o.o.

Në lidhje me kompanin

Reklamacione dhe zëvëndësime

Politika e privatësis

Kushtet e punës

XXX

Ndihma përdoruesve dhe porosis

al@dokishop.com

Për Ju jemi në dispozicion çdo ditë pune nga 08:15 - 15:45.

Mënyra e pagesës

🔒 100 % blerje e sigurt

Shkëmbimin falas, kthimi i produktit ose kthimi i parave në rast që nuk jeni të kënaqur me produktin.

dokishop.al | Al-Online Shpk d.o.o.

Facebook