Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Bukuria > Brashy
-50%

2 në 1 furqa për kujdesin e fytyrës - Brashy

Vlerësimi 4,7 / 5

Përmirësoni rutinën tuaj të pastrimit të fytyrës me furçën tonë profesionale të dyanshme që pastron dhe masazhon butësisht lëkurën. Materialet: ABS + silikoni + fibrat sintetike

9780Lek
4890Lek
+ Dërgimi postar falas + Shërbimi postar

Porosit sot, do ta merrni menjeher!

1x  4890Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  2,740Lek /copë

3x  2,023Lek /copë

Vetëm 5 artikuj të mbetur në magazinë 71 copë të shitura në 24 orët e fundit 150 njerëz momentalisht po e shikojnë këtë produkt

Produkti nuk është i disponueshëm në treg!

Foto e produktit në 360 °

LËKURA E BUTË NË PREKJE

Një furçë e krijuar posaçërisht e bërë nga shpohet me butë dhe fleksibël heq me sukses dhe tërësisht përbërjen dhe pastron poret, duke e bërë lëkurën të butë në prekje.

LARGON STACIONET E VDEKURA TË LËKURËS

Furça profesionale e fytyrës në anën e pasme ka një shtojcë silikoni që heq qelizat e vdekura të lëkurës. Përdoret gjithashtu për të masazhuar fytyrën përpara se të aplikoni hidratues.

ERGONOMITIKISHT E QËNDRUESHME

Furça novatore ka një dorezë ergonomike për trajtim të rehatshëm dhe më të lehtë gjatë lëkurës së fytyrës.

TREGUESI I DUKSHËM I FUNKSIONALITETIT

1. Brinjë silikoni për masazh të fytyrës 2. Fijet e buta për pastrimin e fytyrës

xxxxxx

Porosia

9780Lek 4890Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt