Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Femije & Çant > Boissa

Boissa - Çantë shumëfunksionale për nënat

Çanta novatore e bën jetën më të lehtë për nënat ndërsa mbajnë, kujdesen dhe ngasin foshnjat e tyre jashtë. Mund të mbajë gjithçka që i duhet foshnjës tuaj jashtë, dhe gjithashtu ka një krevat fëmijësh për ndryshimin pa kujdes, lojën dhe gjumin.

-50%

Rezerva: Në dispozicion

8580Lek
4290Lek
+ Shërbimi postar

100 % garancia e kënaqësisë

Dorëzimi në afat prej 1 deri 2 ditë

Dorëzim i shpejtë dhe falas

Paketimi: Boissa

44-ditë garanci në kthimin e parave

Në rast se për çfarëdo arsye nuk jeni të kënaqur me produktin, thjesht na lajmëroni dhe do jua kthejmë paratë.

Dizajn revolucionar - çantë dhe krevat fëmijësh në një

Bëni një krevat fëmijësh ku të doni. Çanta e projektuar posaçërisht ka një ndarje në pjesën e pasme që shtrihet në një krevat fëmijësh.

Mbani dy herë më shumë sende për fëmijë me lehtësi

Rregullimi i zgjuar i ndarjeve në brendësi ju lejon të vendosni dy herë më shumë gjëra në këtë çantë sesa në çantat e zakonshme të foshnjave. Do të keni gjithçka për fëmijën tuaj dhe mund t`ju nevojitet ndërsa jeni jashtë.

Mban ushqimin e foshnjës të ngrohtë

Pjesa e përparme e çantës ka ndarje të dedikuara për ushqim për fëmijë dhe shishe. Jo vetëm që i mban ata nga derdhja, por ndarjet gjithashtu mbajnë nxehtësinë e ushqimit.

Lehtë për tu fshirë pa hequr kutinë

Harrojeni të shfletoni çantën tuaj për të nxjerrë vetëm një, dy shami. Nga ana ka një ndarje me një çarë për heqjen e lehtë dhe të shpejtë të një shami në të njëjtën kohë.

Telefoni është gjithmonë i ngarkuar dhe në dorë

Të gjitha ndarjet në këtë çantë janë të dizajnuara me qëllim, përfshirë ato për telefonin. Do të jetë në majë të gishtave tuaj në çdo kohë.

100% kënaqësi ose kthim të parave!

Garanci 44 ditore: Përdorni produktet për 44 ditë dhe binduni për cilësinë. Nëse për çfarëdo arsye nuk jeni të kënaqur plotësisht me produktin, thjesht na e dërgoni dhe ne do t`ju kthejmç paratë, pa pyetje shtesë.

shuma:

1x  4290Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  2,940Lek /copë

3x  2,490Lek /copë

Foto e produktit në 360 °

Çanta më e mirë për ndryshim të lehtë jashtë

Me këtë çantë, ndryshimi jashtë shtëpisë nuk është i rëndë. Përveç sjelljes së gjithçkaje që fëmija juaj ka nevojë, ju merrni një krevat fëmijësh për të ndryshuar, luajtur ose fjetur me një lëvizje.

Çantë ideale për shëtitje të shkurtra dhe udhëtime të gjata

Pavarësisht nëse bëni një shëtitje gjysmë ore nëpër qytet ose një udhëtim të gjatë, një çantë e dedikuar është shoqërimi ideal. Ai i mban të gjitha gjërat të organizuara në mënyrë perfekte dhe i siguron foshnjës një vend të sigurt për të pushuar dhe luajtur.

Pëlhurë e papërshkueshme nga uji

Shtresa e jashtme e çantës është bërë nga një pëlhurë e papërshkueshme nga uji, kështu që nuk keni pse të shqetësoheni që të laget lehtë.

Nuk ngarkon as nënën, as karrocën

Dizajni i çantës është ergonomik, kështu që nuk ngarkon pjesën e pasme apo karrocën kur është ngjitur në to, pavarësisht nga shumë gjëra brenda saj.

Përshtypjet e klientëve të kënaqur!

Shikova shumë çanta para se të blija dhe kjo shquhej për shkak të opsionit të krevatit. Vendimi për të blerë ishte ai i duhuri, çanta është e mrekullueshme!

Megan - Vlorë

Mund të ketë më shumë gjëra në çantë sesa më duhen, dhe mendoj se do t`i mbaj kur fëmija të rritet sepse është vërtet ftohtë.

Sara - Tirana

Ky krevat fëmijësh që shpaloset është shpëtimi ynë kur jemi jashtë, kështu që vogëlushi duhet të ndryshohet dhe na shërbeu shkëlqyeshëm këtë verë me pushime.

Ana - Elbasan

Dizajn revolucionar dhe mjeshtëri superiore
  • Çanta dhe krevat fëmijësh portativ në një
  • Shumë ndarje për organizim të përsosur
  • Ndarje me ushqim të nxehtë
  • Karikim më i lehtë i celularit
  • Ideal për udhëtime dhe ekskursione

Ndryshoni fëmijën tuaj kudo që të ndodheni

Qarja e foshnjës tuaj mund të zgjasë dy herë më shumë falë një qeseje që kthehet në një krevat fëmijësh kudo.

PRAKTIKE

HAPACSIR

MODERN

P ORMBLEDHJE

Përshkrimi:

Boissa është një çantë moderne për gjërat e fëmijëve. Karakterizohet nga një shtrat i palosshëm që mund të nxirret lehtësisht nga pjesa e pasme e çantës.

Materialet:

pëlhurë Oxford, poliestër

Përmasat:

32 cm x 20 cm x 41 cm

Ngjyrat:

E gjelbër, rozë

MIRTMBAJTJA:

Kur është e ndotur, fshijeni qesen me një leckë të lagur me pak detergjent dhe lëreni të thahet.

KUJDES:

Megjithëse është bërë nga material cilësor, këshillohet që ta mbani çantën me kujdes për të shmangur dëmtimin.

SHENIM:

Zhbllokimi i zinxhirit të pasmë ju jep një krevat fëmijësh të palosshëm.

RUAJTJA:

Kur nuk e përdorni qesen, ruajeni në një vend të thatë dhe të sigurt.

-50%

Rezerva: Në dispozicion

8580Lek
4290Lek
+ Shërbimi postar

100 % garancia e kënaqësisë

Dorëzimi në afat prej 1 deri 2 ditë

Dorëzim i shpejtë dhe falas

Paketimi: Boissa

 

xxxxxx

Porosia

8580Lek 4290Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt