Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Ora > BlackX

BlackX - një orë luksoze moderne

Për burrat dhe gratë që ndjekin trendet

★★★★★ ✅ 412 klientë e rekomandojnë këtë produkt ✅
🔥 Ofertë e kufizuar - kanë mbetur vetëm 16 copë
- 50%
7380Lek
3690Lek

🚚 Dërgimi postar falas 🚚

Dorëzim i shpejtë dhe i sigurt

Mënyra të sigurta të pagesës

Blerje e besueshme dhe cilësore

100% të kënaqur.

Ndiqni tendencat më të fundit me këtë orë unike në dore!

Duart standarde me orë do të harrohen sapo të vendosni një BlackX në dore.

Bëhuni ndryshe dhe origjinal falë kësaj ore të mahnitshme.

Jo vetëm që do t`ju veçojë nga të tjerët, por do t`ju vendosë në qendër të vëmendjes kudo që të shfaqeni.

B MNI NJ I Përshtypje të Fortë

Shfaquni në një takim biznesi me një orë BlackX dhe lini një përshtypje të parë të fortë tek partnerët tuaj të biznesit. Ata menjëherë do ta kuptojnë se kanë të bëjnë me një njeri serioz. Falë tij, ju do të jeni në qendër të vëmendjes kudo që të shfaqeni.

Jini në përputhje me tendencat

Gratë i duan burrat që kujdesen për veten dhe që ndjekin tendencat e fundit. Tregojuni anëtarëve të seksit më të drejtë se ju jeni ai lloj burri dhe ata nuk do të jenë në gjendje t`ju rezistojnë - ashtu si ju në këtë orë të parezistueshme.

PERFEKTE PER TE GJITHA RASTET

BlackX është jashtëzakonisht modern dhe i përshtatshëm për çdo rast. Mund ta vishni me rroba zyrtare ose rastësore. Nuk mund të gaboni me një orë BlackX! Me të, çdo kombinim veshjesh do të jetë një goditje e plotë.

Foto e produktit në 360 °

Dizajn unik

Ora moderne me një dizajn unik ka një mënyrë krejtësisht origjinale për të treguar kohën. Dritat LED në anën e majtë të kutisë tregojnë orët dhe minutat në të djathtë. Me kalimin e kohës, dritat ndizen dhe fiken.

I FORT AND DHE QESNDRUES

BlackX është bërë nga material me cilësi të lartë që e bën atë shumë të fortë dhe të qëndrueshëm. Shtë rezistent ndaj goditjeve, gërvishtjeve dhe presionit.

TEKNOLOGJIA SUPER LED

Dizajni futuristik i ndriçimit ju lejon të lexoni me lehtësi motin pa kërkuar dritë shtesë, në çdo kohë të ditës dhe në kushtet më të errëta.

DHURAT IDEALE

Tregojuni të tjerëve se sa kujdeseni për ta dhe jepuni atyre këtë orë të mahnitshme. Giftshtë dhurata e përsosur për miqtë tuaj - babai, vëllai ose partneri i biznesit.

Përshtypjet e klientëve të kënaqur!

Fora u ul, por të gjitha lavdërimet për korrierët dashamirës dhe të shpejtë. E porosita dje, dhe tashmë ka mbërritur sot

Lukas - Tirana

Një kënaqësi e vërtetë, dhe dizajni novator i jep elegancë

Hoohi - Elbasan

Jam i emocionuar me të. Ashtë pak e pazakontë, por shumë interesante.

Zygmund - Shkodër

BlackX - një orë futuriste Sci -Fi

Krijimi i orëbërësit të përjetshëm josh dhe hipnotizon me modelin e tij futuristik Sci-Fi, dhe asnjë dashnor i hapësirës nuk mund t`i rezistojë shfaqjes së tij të pazakontë të kohës.

7380Lek 3690Lek
shuma:

1x  3690Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  2,340Lek /copë

3x  1,890Lek /copë

Prodhimi 1
Ngjyra:

klientët rekomandojnë!

Më shumë se 95% e klientëve e vlerësuan këtë produkt si të shkëlqyeshëm!

Mësoni më shumë rreth produktit

Përshkrimi:

Ora luksoze moderne BlackX ka një dizajn unik dhe përfaqëson një mënyrë krejtësisht të re të shfaqjes së kohës. Perfectshtë e përkryer për të gjithë burrat dhe gratë moderne. Shtë rezistent ndaj goditjeve dhe gërvishtjeve.

Materiali:

Rripi i kutisë dhe orës janë bërë prej çeliku inox.

Përmasat e rripit:

23 cm

Ngjyra:

E zezë

Paketa:

1 x orë BlackX vjen në paketë.

Përdorimi:

E përkryer për përdorim të përditshëm. Shtë një zgjedhje e shkëlqyeshme për burra dhe gra seriozë, si dhe për të gjithë të tjerët që duan të dekorojnë kyçin e dorës me këtë aksesor të përshtatshëm.

Si të përdorni:

Leximi i kohës dhe datës është i lehtë. Llambat në të majtë tregojnë orët dhe muajt, dhe në të djathtë minutat dhe datën!

xxxxxx

Porosia

7380Lek 3690Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt