Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Shëndeti & Fitnes > Bellux
-50%

Bellux - Rrip barku me efekt sauna

Vlerësimi 4,7 / 5

Stimulon djersitjen në pjesën e barkut dhe ndihmon për të arritur një figurë të këndshme. Materiali: Najlon, Spandeks

7580Lek
3790Lek
+ Dërgimi postar falas + Shërbimi postar

Porosit sot, do ta merrni menjeher!

1x  3790Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  2,490Lek /copë

3x  2,057Lek /copë

Vetëm 5 artikuj të mbetur në magazinë 71 copë të shitura në 24 orët e fundit 150 njerëz momentalisht po e shikojnë këtë produkt

Produkti nuk është i disponueshëm në treg!

Foto e produktit në 360 °

STIMULON DJERSITJEN

Rripi me efekt sauna promovon djersitje të shtuar në zonën e barkut dhe heqjen e lëngjeve të grumbulluara.

FORMESO SILUETEN DHE SHESHO BARKUN

Vishni një rrip gjatë ushtrimit për efektin më të mirë të ushtrimeve. Ai gjithashtu do të kompresojë barkun dhe do të fshehë çdo masë yndyrore.

SHTOJE EFEKTIN E AKTIVITEVE FIZIKE

Vishni një rrip sauna ndërsa stërviteni, vraponi ose thjesht bëni punët e shtëpisë. Nuk rreshqet dhe thithë aromat e padëshirueshme.

TREGUESI I DUKSHËM I FUNKSIONALITETIT

1. Rripi prej spandeksi dhe poliesteri me efektin e saunas 2. Shiriti për fiksim ngjitjeje

xxxxxx

Porosia

7580Lek 3790Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt