Më e mira E renditura e para Shitesit me te mire
dokishop.al > shëndeti & Fitnes > Bellux - Produkt revolucionar në ofertë

Vetëm edhe 5 artikuj në rezerva

71 copë të shitura në 24 orët e fundit

150 njerëz momentalisht po e shikojnë këtë produkt

Bellux - Rrip barku me efekt sauna

Stimulon djersitjen në pjesën e barkut dhe ndihmon për të arritur një figurë të këndshme. Materiali: Najlon, Spandeks
Produkti nukështë në dispozicion në treg!
Vlerësimi 4,7 / 5
1x 3890Lek
Zgjedhjet më të mira 2x 6090Lek
3x 7290Lek

7780Lek 3890Lek

Dorëzim i shpejtë dhe i sigurt

STIMULON DJERSITJEN

Rripi me efekt sauna promovon djersitje të shtuar në zonën e barkut dhe heqjen e lëngjeve të grumbulluara.

FORMESO SILUETEN DHE SHESHO BARKUN

Vishni një rrip gjatë ushtrimit për efektin më të mirë të ushtrimeve. Ai gjithashtu do të kompresojë barkun dhe do të fshehë çdo masë yndyrore.

SHTOJE EFEKTIN E AKTIVITEVE FIZIKE

Vishni një rrip sauna ndërsa stërviteni, vraponi ose thjesht bëni punët e shtëpisë. Nuk rreshqet dhe thithë aromat e padëshirueshme.

TREGUESI I DUKSHËM I FUNKSIONALITETIT

1. Rripi prej spandeksi dhe poliesteri me efektin e saunas 2. Shiriti për fiksim ngjitjeje

Shtoni në shportë

Al-Online Shpk d.o.o.

Në lidhje me kompanin

Reklamacione dhe zëvëndësime

Politika e privatësis

Kushtet e punës

XXX

Ndihma përdoruesve dhe porosis

al@dokishop.com

Për Ju jemi në dispozicion çdo ditë pune nga 08:15 - 15:45.

Mënyra e pagesës

🔒 100 % blerje e sigurt

Shkëmbimin falas, kthimi i produktit ose kthimi i parave në rast që nuk jeni të kënaqur me produktin.

dokishop.al | Al-Online Shpk d.o.o.

Facebook