Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Byzyluk & Ezoterike / Spiritual & Stolite & 0Cross_opt > Aureas

Aureas - byzylyk me energji me simbole të fuqishme

Një byzylyk i bukur në të cilin rrjedhin nuancat e arit dhe të zezës, energjizuar nga simbole të fuqishme për të tërhequr lumturinë

★★★★★ ✅ 412 klientë e rekomandojnë këtë produkt ✅
🔥 Ofertë e kufizuar - kanë mbetur vetëm 16 copë
- 50%
5980Lek
2990Lek

🚚 Dërgimi postar falas 🚚

Dorëzim i shpejtë dhe i sigurt

Mënyra të sigurta të pagesës

Blerje e besueshme dhe cilësore

100% të kënaqur.

Veprim i fortë energjetik

Byzylyku tërheqës energjizohet me simbole orientale dhe rruaza guri natyror që do t'ju ndihmojnë ta ktheni veprimin e energjisë në avantazhin tuaj.

Koleksion ekskluziv i kufizuar

Shijoni bukurinë magjepsëse dhe shkëlqimin mistik të këtij byzylyku me botim të kufizuar.

Ju ndihmon të kapërceni vështirësitë

Rigjeneroni energjinë tuaj pozitive duke veshur rregullisht bizhuteri me simbole të lashta të lumturisë dhe përparimit.

Do të zbukurojë dorën tuaj në çdo rast

Rruaza me forma të bukura të bëra me shkëlqim të parezistueshëm, do të zbukurojnë dorën tuaj në të gjitha rastet.

Një dhuratë e fuqishme miqësie

Ky byzylyk do të jetë një dhuratë e fuqishme dhe një simbol i miqësisë kur ia jepni një personi të dashur që ka nevojë për energji të mirë dhe pozitive.

Foto e produktit në 360 °

Sillni fat në anën tuaj

Ndihmoni lumturinë tuaj të arrijë tek ju duke veshur një byzylyk të zbukuruar me simbole të lashta për të thirrur lumturinë dhe përparimin.

Figurina e fuqishme e krijesave Pixia tërheq mirëqenien

Byzylyku është zbukuruar me një figurë të krijesës Pixiu që është përdorur për mijëra vjet si një amulet për të tërhequr mirëqenien financiare.

Shumë popullor me njerëzit e biznesit

Ky byzylyk është gjithashtu i popullarizuar me ata që zakonisht nuk veshin bizhuteri. Ajo është veshur me kënaqësi nga njerëzit e biznesit si një amulet për suksesin e biznesit.

Mbroni veten nga energjia negative

Rrethojeni veten me energji pozitive dhe refuzoni efektet negative të mjedisit të jashtëm në sfidat tuaja të përditshme.

Përshtypjet e klientëve të kënaqur!

E porosita nga vëllai im që po fillon biznesin e tij, i pëlqeu shumë simbolika.

Megumi - Tirana

byzylyk shumë i bukur, mbërriti sot në mëngjes edhe pse nuk e prisja pakon për disa ditë, faleminderit.

Desiree - Vlorë

Kam kohë që dëshiroj të marr një figurinë Pixia në një formë dhe më pëlqeu më shumë ky byzylyk.

Hoohi - Kamëz

Gjithçka është në rregull. Porositë, dërgesa dhe informacione. Faleminderit.

Lukas - Durrës

Aureas - byzylyk me energji me simbole të fuqishme

Tërhiqni lumturinë me një byzylyk unik të gdhendur me mantra antike tibetiane. Shtë bërë nga obsidiani i cili mendohet se tërheq energji dhe mendime pozitive.

5980Lek 2990Lek
shuma:

1x  2990Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  1740Lek /copë

3x  1323.33Lek /copë

klientët rekomandojnë!

Më shumë se 95% e klientëve e vlerësuan këtë produkt si të shkëlqyeshëm!

Mësoni më shumë rreth produktit

Përshkrimi:

Aureas është një byzylyk me rruaza të veçanta që mund të vishen si nga burrat ashtu edhe nga gratë.

Materiali:

gur natyral, aliazh

Ngjyra:

E zezë-artë

Pesha:

44 g

xxxxxx

Porosia

5980Lek 2990Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt