Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Byzyluk & Ezoterike / Spiritual & Stolite & 0Cross_opt > Aureas

Aureas - byzylyk me energji me simbole të fuqishme

Një byzylyk i bukur në të cilin rrjedhin nuancat e arit dhe të zezës, energjizuar nga simbole të fuqishme për të tërhequr lumturinë

6380 Lek
3190 Lek

PAGUANI PAS PRANIMIT

Dërgimi postar falas

Blerje plotësisht e sigurt me mundësinë e kthimit të parave

Veprim i fortë energjetik

Byzylyku tërheqës energjizohet me simbole orientale dhe rruaza guri natyror që do t'ju ndihmojnë ta ktheni veprimin e energjisë në avantazhin tuaj.

Sillni fat në anën tuaj

Ndihmoni lumturinë tuaj të arrijë tek ju duke veshur një byzylyk të zbukuruar me simbole të lashta për të thirrur lumturinë dhe përparimin.

Figurina e fuqishme e krijesave Pixia tërheq mirëqenien

Byzylyku është zbukuruar me një figurë të krijesës Pixiu që është përdorur për mijëra vjet si një amulet për të tërhequr mirëqenien financiare.

Shumë popullor me njerëzit e biznesit

Ky byzylyk është gjithashtu i popullarizuar me ata që zakonisht nuk veshin bizhuteri. Ajo është veshur me kënaqësi nga njerëzit e biznesit si një amulet për suksesin e biznesit.

Mbroni veten nga energjia negative

Rrethojeni veten me energji pozitive dhe refuzoni efektet negative të mjedisit të jashtëm në sfidat tuaja të përditshme.

Koleksion ekskluziv i kufizuar

Shijoni bukurinë magjepsëse dhe shkëlqimin mistik të këtij byzylyku me botim të kufizuar.

Ju ndihmon të kapërceni vështirësitë

Rigjeneroni energjinë tuaj pozitive duke veshur rregullisht bizhuteri me simbole të lashta të lumturisë dhe përparimit.

Do të zbukurojë dorën tuaj në çdo rast

Rruaza me forma të bukura të bëra me shkëlqim të parezistueshëm, do të zbukurojnë dorën tuaj në të gjitha rastet.

Një dhuratë e fuqishme miqësie

Ky byzylyk do të jetë një dhuratë e fuqishme dhe një simbol i miqësisë kur ia jepni një personi të dashur që ka nevojë për energji të mirë dhe pozitive.

Foto e produktit në 360 °

Aureas - byzylyk me energji me simbole të fuqishme

Vetëm 5 artikuj të mbetur në magazinë 71 copë të shitura në 24 orët e fundit 150 njerëz momentalisht po e shikojnë këtë produkt

Tërhiqni lumturinë me një byzylyk unik të gdhendur me mantra antike tibetiane. Shtë bërë nga obsidiani i cili mendohet se tërheq energji dhe mendime pozitive.

Produkti nuk është i disponueshëm në treg!
Vlerësimi 4,7 / 5
shuma:

1x  3190Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  1,890Lek /copë

3x  1,457Lek /copë

6380Lek
3190Lek
Dërgimi postar falas

Specifikimet teknike:

Përshkrimi:

Aureas është një byzylyk me rruaza të veçanta që mund të vishen si nga burrat ashtu edhe nga gratë.

Materiali:

gur natyral, aliazh

Ngjyra:

E zezë-artë

Pesha:

44 g

100% blerje pa rrezik

Mund të na e ktheni produktin dhe do ju kthejmë paratë tuaja, pa pyetje shtesë.

xxxxxx

Porosia

6380Lek 3190Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt