Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Ezoterike / Spiritual & Gjerdan & Stolite > AstroBall
-50%

Gjerdan zodiakut AstroBall

Vlerësimi 4,7 / 5

♎ Një gjerdan me një simbol të fuqishëm astrologjik do të jetë amuleti juaj dhe do t`ju japë forcë dhe frymëzim gjatë situatave sfiduese 💖 Materialet: Aliazh zinku, xhami

6380Lek
3190Lek
+ Dërgimi postar falas + Shërbimi postar

Porosit sot, do ta merrni menjeher!

1x  3190Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  1,890Lek /copë

3x  1,457Lek /copë

Prodhimi 1
Shenja e horoskopit:
Vetëm 5 artikuj të mbetur në magazinë 71 copë të shitura në 24 orët e fundit 150 njerëz momentalisht po e shikojnë këtë produkt

Produkti nuk është i disponueshëm në treg!

Foto e produktit në 360 °

Shfaqja piktorike e funksionalitetit

1 gjerdan i hollë elegant 2 Varëse me shenjën tuaj të zodiakut

xxxxxx

Porosia

6380Lek 3190Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt