Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Byzyluk & Stolite & Gjerdan & Unaze & Ora & Product sets > Andrix

Set bizhuteri luksoze Andrix

Ky set është ideal për çdo femër që dëshiron të ndihet elegante dhe e rafinuar - një set luksoz me një palë vathë, një byzylyk, një unazë, një orë dhe një gjerdan!

★★★★★ ✅ 412 klientë e rekomandojnë këtë produkt ✅
🔥 Ofertë e kufizuar - kanë mbetur vetëm 16 copë
- 50%
7180Lek
3590Lek

🚚 Dërgimi postar falas 🚚

Dorëzim i shpejtë dhe i sigurt

Mënyra të sigurta të pagesës

Blerje e besueshme dhe cilësore

100% të kënaqur.

Ndjehu si një divë e vërtetë

Theksoni pjesët e trupit me bizhuteri të zbukuruara që do t'ju bëjnë të ndiheni dhe të dukeni si një zonjë e guximshme. Detajet e modës do të përshtaten në mënyrë të përkryer me personalitetin tuaj.

Ato mund të vishen vetëm dhe të kombinohen me bizhuteri të tjera

Efekti i luksit do të jetë i pranishëm nëse i vishni veçmas apo në një set. Kombinoni artikujt sipas dëshirës tuaj, stili juaj do të mbetet akoma unik dhe me shkëlqim.

Ndaloni frymëmarrjen të gjithëve me detajin vezullues rreth qafës së tyre

Një zinxhir ngjyrë ari, i stolisur me gurë të mëdhenj të kuq dhe diamant të rremë vezullues, do të nxjerrë në pah qafën dhe dekoltenë tuaj. Mos u habitni nëse sytë janë të drejtuar vetëm nga ju.

Cilësi që zgjat

Është shumë e rëndësishme të zgjidhni bizhuteritë e duhura që do të zgjasin me vite. Harroni të gjithë aksesorët e modës që kanë humbur ngjyrën, është koha të përqafoni bizhuteritë e reja, punimet e reja, të bëra nga materiali shumë më cilësor.

Për raste të veçanta

Nëse keni një qëllim për të lënë përshtypje të mirë në një ngjarje të rëndësishme, bizhuteritë Andrix do të bëjnë gjysmën e punës për ju. Ajo do t'ju bëjë një zonjë me qëllime serioze vetë.

Foto e produktit në 360 °

Një reflektim i elegancës dhe feminilitetit

Të moshuarit thoshin se vathët zgjidhen nga gratë krenare dhe të guximshme. Me vathët do të theksoni ndjeshmërinë tuaj, por do të tërhiqni edhe shumë shikime admiruese.

Detaje të mira për efektin WOW

Byzylyku është një detaj kaq i vogël, por me një rëndësi kaq të madhe. Kjo bizhuteri e denjë mund ta bëjë plotësisht stilin tuaj më elegant dhe luksoz.

Një bizhuteri që zbukuron dorën e çdo zonje

Pak femra mbajnë një unazë që thekson butësinë e duarve të saj. Kjo unazë vezulluese me gur të kuq do të rrezatojë një bukuri të veçantë në duart tuaja.

Një orë që të jep përshtypjen e një gruaje të guximshme

Ora është një reflektim i një gruaje të patrembur dhe të biznesit. Kombinoni këtë orë të pazakontë me kombinime elegante, por edhe më serioze dhe tregoni shijen tuaj të modës.

Përshtypjet e klientëve të kënaqur!

U dashurova me këtë bizhuteri herën e parë që e pashë. E kombinoj çdo ditë dhe kam ndërmend të porosis të njëjtën gjë, vetëm në një ngjyrë tjetër.

Megan - Kamëz

Bizhuteritë i porosita dje, mbërritën sot, lavdërim për furnitorët e përditësuar dhe të sjellshëm. Bizhuteritë duken vërtet të shtrenjta.

Midori - Durrës

Unë i dua bizhuteritë dhe e di shumë mirë se çfarë është cilësia, dhe kjo është e sigurt!

Sidorela - Vlorë

Nuk mund të vendos se çfarë më pëlqen më shumë në këtë set të bukur. Gjithë lavdërimet për këtë dyqan, produktet tuaja janë të shkëlqyera.

Tahrijah - Tirana

Set bizhuteri luksoze Andrix

Ky set është ideal për çdo grua që dëshiron të ndihet elegante dhe e rafinuar - një set luksoz me një palë vathë, një byzylyk, një unazë, një orë dhe një gjerdan! ✨ Materialet: Aliazh, zirkon, eko lëkurë

7180Lek 3590Lek
shuma:

1x  3590Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  2390Lek /copë

3x  1990Lek /copë

klientët rekomandojnë!

Më shumë se 95% e klientëve e vlerësuan këtë produkt si të shkëlqyeshëm!

Mësoni më shumë rreth produktit

Përshkrimi:

Set bizhuteri luksoze cilësore për çdo zonjë

Materialet:

Aliazh, gurë me shkëlqim

Ngjyra:

Artë-e kuqe

Madhësia:

Gjerdan - 45 cm + 7 cm (extension); Unaza - vëllimi origjinal 2.8 cm (e zgjerueshme); Byzylyk - diametri i brendshëm rreth 6,5 cm; Ora - diametri i kasës 36 mm; Një palë vathë - rreth 2 cm.

xxxxxx

Porosia

7180Lek 3590Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt