Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Çant & Jasht/natyre > Alpaso
-50%

Çanta Alpaso për kofshë dhe bel

Vlerësimi 4,7 / 5

❗ Do të mahniteni se sa gjëra përshtaten në këtë çantë novatore. Ka ndarje speciale për të gjitha pajisjet tuaja: celular, portofol, çelësa ... ✅

Materiali: Najlon

7780Lek
3890Lek
+ Dërgimi postar falas + Shërbimi postar

Porosit sot, do ta merrni menjeher!

1x  3890Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  2,590Lek /copë

3x  2,157Lek /copë

Vetëm 5 artikuj të mbetur në magazinë 71 copë të shitura në 24 orët e fundit 150 njerëz momentalisht po e shikojnë këtë produkt

Produkti nuk është i disponueshëm në treg!

Foto e produktit në 360 °

Shfaqja piktorike e funksionalitetit

1 Ndarje e madhe kryesore
2 Mini ndarje anësore
3 Rrip beli
4 Rrip kofshë
5 Aksesorë telefoni celular
6 Vende për rregullimin e aksesorëve të telefonit celular

xxxxxx

Porosia

7780Lek 3890Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt