Advertorial

Një aromë e qëndrueshme për burra modernë dhe të guximshëm

Përveç sharmit, një nga armët më të forta joshëse për çdo mashkull është padyshim edhe parfumi që mban. Zonjat i lidhin automatikisht aromat jo vetëm me stilin, por edhe me karakterin e një mashkulli.

Prandaj, zgjidhni Glopp - një aromë intensive dhe e fuqishme, për meshkujt që guxojnë të kalojnë kufijtë. Do të shijoni kombinimin joshëse të notave të drurit dhe frutave.

Në zemër të aromës janë notat minerale për qëndrueshmërinë e saj. Askush nuk do t'i rezistojë dot aromës jashtëzakonisht joshëse dhe mashkullore.

Kjo aromë zgjon të gjitha shqisat dhe motivon lëvizjen dhe përpjekjet e reja. Do t'ju fitojë në fillim me kombinimin e tij të ekuilibruar të përsosur të notave dhe përsosjes. Aroma është bërë nga përbërës të cilësisë së lartë që qëndrojnë në lëkurë për orë të tëra.

Harmonia aromatike që zgjat për orë të tëra

Notat kryesore të agrumeve kombinojnë grejpfrut dhe portokall, për një aromë që askush nuk e harron. Ato mishërojnë maskulinitetin, luksin dhe elegancën.

Në notat e mesme, do të dalloni notat e drurit të thuprës, jaseminit të pasur dhe sensual dhe patçulit prej dheu që shton një prekje ekzotizmi. Ky kombinim e bën atë të qëndrueshëm, që do të thotë se nuk avullohet shpejt dhe qëndron në lëkurë për orë të tëra.

Notat e poshtme të drurit i japin një ton të ngrohtë dhe të qëndrueshëm të gjithë përbërjes. Këto aroma emocionuese, përgjegjëse për intensitetin, e pasurojnë këtë kombinim të përjetshëm. Notat e forta të myshkut janë të balancuara në mënyrë të përkryer me vaniljen e ëmbël dhe myshkun delikat.

>> Guximi dhe maskuliniteti i kapur në një shishe <<

Kjo buqetë aromatike e montuar me kujdes do të tërheqë vëmendjen kudo që të shfaqeni. Është e përkryer për të gjithë meshkujt që duan një aromë që nuk do të dalë nga moda sepse:

Ka një formulë të ekuilibruar - nuk do të jetë kurrë shumë e fortë dhe mbytëse.

Është i lehtë - nuk lë peshë në lëkurë dhe në hundë.

Zgjat – mjafton ta aplikoni një herë dhe qëndron në lëkurë gjatë gjithë ditës.

E paharrueshme - do t'ju bëjë të njiheni prej saj.

E adaptueshme - mund të vishet gjatë ditës dhe natës, është e përshtatshme për situata dhe raste të ndryshme

Tërhiqni vëmendjen në mënyrën më të mirë të mundshme

Kjo është një nga ato aromat e paharrueshme që duhet të vishni çdo ditë, sepse ju jep një ndjenjë të gjallërisë. Përveçse do të ndiheni me energji, do të jetë e qartë edhe për të tjerët. Është thjesht e pamundur të mbetesh imun ndaj hijeshisë së kësaj arome. Nuk do të mërziteni kurrë, sepse aromat lirohen gradualisht, duke shtuar kompleksitetin dhe bukurinë e formulës së tij.

Meshkujt veshin Glopp sepse është mjaft i fortë për t'u mbajtur mend, por edhe i lehtë për të mos ju rënduar! Sa herë që e aplikoni, do të zhyteni në një re aromatike plot kënaqësi të fshehta! Është projektuar posaçërisht për versionet e mbrëmjes dhe të ditës, do të lërë një përshtypje të parezistueshme në çdo kohë. Frymëzimi për këtë aromë ishin parfumet e përdorura nga joshësit e Hollivudit.

Shijoni komplimentet që do të merrni për shkak të shijes suaj të hollë. Glopp është një aromë unike që kombinon përbërësit e cilësisë më të lartë, një formulë të qëndrueshme dhe bollëkun e notave aromatike.

>> Zgjoni të gjitha shqisat tuaja <<

Çfarë thonë klientët e kënaqur?

“Kjo ishte një dhuratë për të dashurin tim. Ai është i kënaqur, ai nuk mban asnjë pore tjetër aromatike të kësaj. I bleu vetes edhe dy shishe të tjera”.

“Një aromë shumë e qëndrueshme. Është freskues dhe zgjat shumë, më e rëndësishmja. Kam dy vjet qe e perdor dhe nuk kam ndermend te nderroj e te blej tjeter. Rekomandohet shumë për të gjithë meshkujt që duan një aromë që do të lërë përshtypje kudo që të shfaqen."

“Erë e mrekullueshme! Nuk avullohet shpejt ose është shumë i fortë. Nuk do të irritojë hundën apo lëkurën, si disa aroma të tjera. Të gjithë më komplimentojnë se sa bukur kam erë. Nuk është e nevojshme të vendosni shumë për ta ndjerë atë, sepse ka nota jashtëzakonisht të forta”.

A ia vlen të zotërosh Glopp?

Përveç të gjitha avantazheve të përmendura më lart, kjo aromë intensive ka edhe një gjë tjetër për t'u mburrur – është e përballueshme për xhepin e të gjithëve!

Por surprizat nuk kanë mbaruar! Dyqani DokiShop vendosi të kënaqë 10 klientët e parë dhe përgatiti një zbritje për ta.

Nuk keni dëgjuar për DokiShop? Është një dyqan unik ku klientët janë gjithmonë të parët. Prandaj, ai kërkon të revolucionarizojë mënyrën e blerjeve online dhe ta bëjë atë të disponueshme për të gjithë.

Me biznesin e saj të sigurt dhe të besueshëm, ajo regjistron vazhdimisht rritjen e përdoruesve të rinj. Për më tepër, statistikat tregojnë se 93% e klientëve kthehen, që është dëshmi e mjaftueshme për lidhjen e markës DokiShop me klientët e saj. Ato tregojnë gjithashtu se çfarë mendojnë njerëzit për një markë, produktet e së cilës e bëjnë jetën tonë të përditshme më të lehtë dhe jetën tonë më përmbushëse.

Dhe mos harroni, parfumi Glopp për meshkuj nuk mund të gjendet në dyqanet e zakonshme. Mund ta porosisni vetëm përmes faqes zyrtare të DokiShop.

VËREJTJE ME RËNDËSI: Stoqet me zbritje janë të kufizuara, dhe një numër i madh klientësh porosisin disa copë. Ndaj nxitoni që të mos ju mbarojë aroma.

Klikoni këtu për të marrë aromën tuaj Glopp me një çmim më të ulët!